Kontrola kvality

Dostupný
Kategórie

CleanoSpector od spoločnosti SITA na sledovanie čistoty povrchov v...

SITA
SIT1301
9 120,00 € s DPH
7 600,00 € bez DPH
SITA CleanoSpector je zariadenie určené na sledovanie čistoti povrchov dielcov. Tým je zaručená vysoká kvalita dielov pri procesoch povrchovej úpravy. Princíp merania pomocou fluorescencie umožňuje spoľahlivú detekciu najmenších stôp kontaminácie, ako sú oleje, mastné alebo chladiace mazivá. Okrem toho môže SITA Cleano Spector tiež merať hrúbku vrstvy...
Dostupný
Kategórie

Zariadenie Dynotester SITA na kontrolu kvality priemyselných kúpelov

SITA
Dynotester
7 920,00 € s DPH
6 600,00 € bez DPH
Mobilný ručný tenzometer meria povrchové napätie a koncentráciu povrchovo aktívnej látky ľahko a rýchlo v laboratóriu ako aj vo výrobnom procese. Priamo zobrazuje výsledky merania na prehľadnom displeji a upozorňuje užívateľa, ak sú prekročené definované limitné hodnoty.
Dostupný
Kategórie

Sita pro line T15 ručný tenzometer

SITA
Sita pro line T15
10 920,00 € s DPH
9 100,00 € bez DPH
SITA pro line t15 je všestranný prístroj medzi tlakovými tenzometrami. Meracie zariadenie má celkovú životnosť bubliny od 15 ms do 20 s, ktorá sa používa na meranie dynamického povrchového napätia. 
Dostupný
Kategórie

SITA SCIENCE LINE T100 tenzometer

SITA
LINE T100
Zariadenie SITA t100 určené najmä pre vedecké účely je mobilný laboratórny tenzometer nachádzajúci svoje uplatnenie  najmä v oblasti kontroly kvality a vo vede a výskume.  Pri použití metódy tlaku bublín meria tenzometer povrchové napätie kvapalín v rámci veľkej životnosti bublín od 15 ms do 100 000 ms.
Dostupný
Kategórie

Zariadenie ConSpector SITA na sledovanie kontaminácie v priemysle

SITA
ConSpector SITA
9 480,00 € s DPH
7 900,00 € bez DPH
SITA ConSpector kontroluje úroveň kontaminácie v čistiacich a oplachovacích kúpeľoch. Zvyšujúca sa úroveň znečistenia spôsobuje zníženie čistiacej výkonnosti. Vysoká čistota častí napriek optimálnej koncentrácii čistiaceho prostriedku už nemôže byť zaručená, ak je kúpeľ kontaminovaný napr. olejmi alebo tukmi.
Search

Filtrovanie podľa značky

Produkt bol pridaný do zoznamu prianí

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.