OBJEDNÁVANIE

Objednávať sa dajú všetky produktu na webe buď cez Náš internetový obchod alebo zaslaním objednávky na email: science@aloquence.com

Všetkým zákazníkom odporúčame osobitne vyžiadať cenovú ponuku cez kontaktný formulár alebo pomocou emailového / telefónneho kontaktu. Ceny na stránke majú len orientačný charakter a sú z pravidla nastavované tak aby platili po celý rok. V prípade, že si cenovú ponuku osobitne vyžiadate je pravdepodobné, že vám bude ponúknutá výhodnejšia cena alebo Vás bude jeden z našich špecialistov informovať ohľadne nastávajúcich akcií. Prípade Vám môže byť odporučený iný produkt za výhodnejšiu cenu pri ekvivalentnej kvalite.

PLATOBNÉ PODMIENKY

Pokiaľ sa jedná o overeného zákazníka, ktorý má s našou spoločnosťou určitú históriu, platobné podmienky sú 14 dní po dodaní tovaru a faktúry na účet našej spoločnosti:

  • Účet: 2801327344
  • IBAN: SK6883300000002801327344

Pokiaľ sa jedná o inštitúciu, alebo fyzickú osobu, ktorá s našou spoločnosťou ešte neobchodovala, vystavuje sa zálohová faktúra na prvé dva zrealizované obchody. Po splnení platobných záväzkov, je pri ďalších obchodoch vystavovaná faktúra so s platnosťou 14 dní.

DOPRAVA A MANIPULÁCIA S NADROZMERNÝMI A ŤAŽKÝMI ZARIADENIAMI

Pokiaľ sa jedná o objednávku nad 100.00 Eur s DPH tak zákazník dopravu neplatí a vždy je zahrnutá v cene. Ku všetkým objednávkam, ktoré nepresiahnu hodnotu 100.00 Eur s DPH bude pripočítaný manipulačný poplatok v hodnote 10.00 Eur s DPH. Pokiaľ sa jedná o dodávku nadrozmerných zariadení dopravu a sťahovaciu službu opäť hradní naša spoločnosť s tým, že sa cena objednávky nenavyšuje.

REKLAMÁCIE

V prípade objednávky prístrojov, sú produkty dodávané naším špecialistom, ktorý Vám zariadenie prinesie, otestuje a vysvetlí Vám základné kroky používania. Po inštalácií Vám bude odovzdaný inštalačný protokol, ktorý zároveň slúži ako záručný list. Záručná doba je 24 mesiacov pokiaľ neje uvedené inak. Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie zariadenia alebo na poškodenie spôsobné neodborným a nevhodným používaním.

V prípade poruchy zariadenia, Vás poprosíme o nahlásenie poruchy pomocou formuláru, ktorý nájdete tu. Vyplnený formulár zasielajte na adresu: science@aloquence.com a následne budete kontaktovaný naším technikom, ktorý si s Vami dohodne termín opravy. V prípade veľkej zaneprázdnenosti, môže servis vykonať externá firma, ktorá je plne kvalifikovaná. Oprava a servis bude prebiehať pod naším dohľadom a v prípade problémov vždy jednáte s firmou ALOQUENCE s.r.o.

Taktiež poskytujeme pozáručné opravy na prístroje, ktoré boli zakúpené z našej spoločnosti. Po dohodne vieme zabezpečiť aj opravu zariadení, ktoré u nás zakúpené neboli.

Produkt bol pridaný do zoznamu prianí

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.