O nás

ALOQUENCE s.r.o.

Firma ALOQUENCE s.r.o. bola založená koncom roku 2016 no aj napriek tomu nie je žiadny nováčik. Pracovníci našej firmy majú dlhodobé praktické skúsenosti s rôznymi vedeckými metódami a technickými postupmi a sú vždy pripravený poradiť alebo pomôcť s Vašimi experimentami a problémami. Na slovenskom a českom trhu  zastupujeme viac ako 15 výrobcov z celého sveta, ktorých produkty prispievajú k efektívnej práci v laboratóriu.

ZAMERANIE & SERVIS

Naša firma sa predovšetkým zameriava na prípravu a realizáciou projektov z oblasti vybavovania farmaceutických, biochemických, mikrobiologických ako aj molekulárnych a genetických laboratórií. Zabezpečujeme všetko od plánovania, navrhnutia až po dodávku spotrebného materiálu, reagencií ako aj inštalácie rôznych zariadení. Veľký dôraz kladieme aj na “after sales servis”, ktorý je zabezpečovaný buď našimi pracovníkmi alebo externými autorizovanými firmami pod naším dohľadom.

KALIBRÁCIE A SKÚSENOSTI

V spolupráci s externou firmou zabezpečuje kalibráciu rôznych typov váh či už v laboratóriách alebo výrobných prevádzkach. V súčasnej dobe máme za sebou veľké množstvo úspešne zrealizovaných väčších i menších projektov, a predstavujeme stabilného partnera pri dodávke spotrebného materiálu ako aj reagencií viacerým nemocniciam ako aj vedecko výskumným parkom (referencie)

MIMO NÁŠHO PORTFÓLIA

Ako firma Vám vieme zabezpečiť aj laboratórne prístroje, reagencie po prípade spotrebný materiál od výrobcov, ktorý na lokálnych trhoch zastúpenie nemajú. Výhodou daného riešenia je, že ako distribútor vieme vyjednať výrazné zľavy nielen na produkt ale aj na dopravu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *